-

samson

Komentarze użytkownika

@Czy idioci zostaną objęci ścisłą ochroną? (2 listopada 2017 09:46)

A na tym blogu, no cóż.
Czekają co Pan napisze, bo nie jest im wiadome, że w królestwie ślepych jednooki jest królem :)
BTW
Czy jednak warto zawracać sobie głowę tym co pisze człowiek, który zdradza oznaki, że jest normalny wg. swoich własnych kanonów?
 

samson
2 listopada 2017 17:42

@Goscie z dyni wystrugani (1 listopada 2017 12:18)

Chyba nie przyszło Panu do głowy Valser, że mało kto potrafi myśleć, ale wszyscy chcą mieć poglądy - cóż więc pozostaje innego, jak przejmować od innych poglądy gotowe, zamiast wyrabiać je samodzielnie?

Życzę dużych wygranych w grze :)

samson
1 listopada 2017 20:39

@Goscie z dyni wystrugani (1 listopada 2017 12:18)

"Czy aby nie za często wpadasz w samouwielbienie?"

Kazimierz Dąbrowski, zmarły przed laty psycholog, pisał, że człowiek nie rodzi się w gotowej postaci, musi być tworzony przez całe życie. Zasłynął on z teorii tzw. dezintegracji pozytywnej. W skrócie mówiąc, oznacza ona pewien proces przechodzenia od jednego etapu rozwoju do kolejnego. Aby przejść z dzieciństwa do dorosłości musi się w nas rozpaść pewna psychiczna struktura, sposoby reagowania i postępowania. Dorosłość przechodzi podobne fazy.

Coś w tym musi być, prawda? :)

 

samson
1 listopada 2017 20:35

@Goscie z dyni wystrugani (1 listopada 2017 12:18)

"a kto to jest aktor? a co to jest hollywood? "

Proszę wybaczyć ale jak przeczytałe pańskie pytanie, to mi ten dowcip przyszedł na myśl :)

"Manager procesów usiadł w samolocie obok malej dziewczynki. Manager zagadał do dziewczynki i spytał czy ma ochotę trochę z nim porozmawiać. Dziewczynka zamknęła spokojnie książkę, którą czytała i powiedziała: - "OK. Bardzo chętnie. Wiec o czym będziemy rozmawiać?" Manager na to: - "Może o logistyce?" - "OK" - odpowiedziała - "To bardzo interesujący temat. Mam najpierw jednak pytanie: Jak to się dzieje ze koń, krowa i jeleń jedzą to samo, czyli trawę. Jeleń wydala małe suche kuleczki, krowa duże, płaskie, rzadkie placki, a koń wysuszone klumpy. Może potrafi mi Pan wytłumaczyć co j ...

samson
1 listopada 2017 19:39

@Dziś Halloween!!! (1 listopada 2017 09:33)

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci!!!

PS

Powinien pan od czasu do czasu zawężać krąg odbiorców, do tych wyrobionych intelektualnie, stosując terminologię pozornie hermetyczną, nigdy semantycznie mglistą.

samson
1 listopada 2017 19:12

@Goscie z dyni wystrugani (1 listopada 2017 12:18)

"Pustka to warunek bycia aktorem, ktora jest wypelniana przez role."

Z wielką przykrością muszę skonstatować, że miast pisania pozostaje panu spacer za pługiem i broną, wybierać kamienie i układać w pryzmę. To dla Pana  intelektualne wyzwanie!

Proszę się nie obrażać ale musiałem to napisać, po przeczytaniu następnego tekstu:

"Na mnie holiud nie zarobi juz ani pol dolara. Pod zadna postacia - biletu do kina, plyty dvd, pliku komputerowego, modnych okularow promowanych w filmie, ciuchow, trunkow, samochodowitp. Kompletnie nic. Nie dam nawet cienia szansy, a grzebanie w goovnie, zeby cos z niego wyselekcjonowac, to jest zajecie dla "krytyki filmowej". Jeden film jaki w tym roku ogladne to bedzie film Grzegorza Brauna o Lutrze i reformacji i na to wyd ...

samson
1 listopada 2017 19:08

@Hallowe'en czyli Wigilia Wszystkich Świętych (1 listopada 2017 09:51)

"

To jest jeden z nakrótszych moich tekstów. Jedna jego część to cytat z Kardynała. Druga to mój komentarz: "Ja natomiast, pewnie wbrew oczekiwaniom Czytelników, nie będę się tu się nad Księdzem pastwił. Przypomnę tylko jedno: zaniedbanie to grzech, podobnie jak gnuśność i głupota, a każdy odpowiada za tyle, ile otrzymał. Kto wie, ten wie. Kto rozumie, ten rozumie. Kto wreszcie tonie, ten tonie, i są chwile – a mam tu na myśli krzywdy nie do naprawienia – gdy już nawet modlitwa nie pomoże".

Przepraszam bardzo, ale co tu jest nie do zrozumienia?"

Napisał Pan, że zaprezentowany przez Pana tekst został przeedytowany. 

Mam pytania:

Czy  uzyskał Pan pozwolenie na przeedytowanie?

Czy data 29 listopada, to ...

samson
1 listopada 2017 18:50

Strona 1 na 1.